pisz się na to
zgrzyt

OpenID.pl


LinkedIn
Blog > Komentarze do wpisu

spotkania z andym buddem

 • na ostatnim reboocie było wiele doskonałych prezentacji, ale niektóre z nich były doskonalsze. pod wrażeniem jednej z nich napisałem:
  • doskonałą prezentację w małej sali (wypełnionej po brzegi) miał andy budd. nazwa "projektowanie krzywej user experience" nie brzmi zbyt obiecująco. tymczasem było to jedno z najlepszych wystąpień na reboocie. andy pokazał, używając przykładów z innych "branż" jak powinniśmy dbać o użytkownika w serwisie internetowym. porównanie z wysokiej klasy hotelem, w którym każdy moment pobytu "użytkownika" (gościa) jest zaprojektowany z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół, pokazało, jak wiele można się nauczyć, jeśli poszukamy inspiracji w procesach, które kształtowały się przez dziesiątki lat. nie będę opowiadał prezentacji, bo jest to mało sensowne. postanowiłem sobie, że ściągnę andy'ego na bootstrap i zamierzam dotrzymać słowa.
 • słowo się rzekło... andy budd na bootstrapie!
 • ale to nie wszystko. podczas pobytu w polsce, który jest możliwy dzięki wsparciu firmy, w której pracuję, andy wygłosi dwie prezentacje.
 • pierwsza z nich, to właśnie ta, która tak spodobała mi się na reboocie. a więc wszystkich, którzy zajmują się projektowaniem serwisów internetowych, designerów, zainteresowanych usability, etc, etc, zapraszam w piątek 10.10 na godzinę 15:00, do małej auli politechniki warszawskiej (w gmachu głównym), gdzie andy budd przedstawi prezentację "Designing the User Experience Curve". 
 • druga to właśnie prezentacja na bootstrapie. następnego dnia (11.10), o 12:00 zaczyna się kolejny bootstrap na chłodnej 25 i tam zostanie zaprezentowany speech pt. "Guerilla Usability Testing with Silverback?. na bootstrapie wystąpi także marcin kaszyński, a jego prezentacja będzie miała prowokacyjny tytuł "Django - 3 lata prac i wszystko, co mamy, to marne 1.0". zresztą każdy z was może również wystąpić, gdyż planujemy pięciominutówki z serii "windą na bootstap" (nie trzeba wcześniej się zgłaszać).
 • jeszcze raz zapraszam na spotkania z andym buddem, mam nadzieję, że i was zaispiruje to, co ma do przekazania. a obecność będzie najlepszym sygnałem, że chcecie więcej. a jak mówi ewangelia: "proście, a będzie wam dane".
 • update: na obie prezentacje wstęp wolny, bez rejestracji.
poniedziałek, 06 października 2008, reuptake

Polecane wpisy

 • akt 3: rozstajne drogi

  fundacja ethereum, a przynajmniej większość jej członków, wspierała rozwiązanie, w myśl którego środki zrabowane z DAO miałby zostać zwrócone pokrzywdzonym. jed

 • akt 2: bug czy feature?

  od początku tego roku zainteresowanie ethereum rośnie lawinowo, rośnie też, nieco spekulacyjnie, wartość waluty ETH . zaczynają się tym projektem interesować ba

 • akt 1: introdukcja

  ethereum jest jak bank przyszłości w stosunku do banku tradycyjnego. w tradycyjnym banku miałeś konto i miałeś na nim środki. w nowoczesnych bankach jest coraz

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Case study Silverlight z Apple Blog
Garrett Dimon na swojej stronie przeprowadził ciekawą rozmowę ze współtwórcą programu Silverback ? Andym Budd 8217 em. Andy zresztą był niedawno w Polsce z dwoma ciekawymi prezentacjami ? jedna z nich dotyczyła właśnie Silverback. Dla... »
Wysłany 2008/11/06 08:01:10
Komentarze
Gość: KPK, *.wp-sa.pl
2008/10/06 14:49:31
Bootstrap jest otwarty, OK, a na Politechnikę będzie można wejść z ulicy? Jadę akurat do Krakowa i przy odrobinie gimnastyki mógłbym w piątek po południu zahaczyć o Warszawę.
-
Gość: KPK, *.wp-sa.pl
2008/10/06 14:56:36
...żeby już nie przeginać pytaniem, czy nie ma szansy na rejestrację video i późniejszą jej publikację :].
-
Gość: TomSieron, *.chello.pl
2008/10/06 15:07:57
Właśnie - jak z wstępem na tą prezentacje na PW? Każdy moze przyjsc bez zadnej rejestracji?
-
reuptake
2008/10/06 15:38:29
that's the point:

WSTĘP WOLNY. BEZ REJESTRACJI. :)