pisz się na to
zgrzyt

OpenID.pl


LinkedIn
Blog > Komentarze do wpisu

lud wszedł do śródmieścia, traktem królewskim, mianowicie...

 • ...jadąc ulicą sobieskiego (tzw. trakt królewski) zobaczyłem nowy billboard (bo czemu miałoby nie być billboardów, taka ładna ulica, niech przyczyni się do wzrostu popytu). a na nim reklamę serwisu o nazwie yeba.pl, tego samego, który niedawno reklamował się rozkosznym, acz mało oryginalnym hasłem "yebać mi się chce". na billboard trafiło jednak dużo bardziej eleganckie hasło: "nowy towar w mieście", uzupełnione na stronie o informację, iż rzeczony towar "daje wszystkim".
 • dodatkowo na stronie uwagę zwraca tag cloud (tłumy z google'a przybywajcie) "cycki   dupa   humor   laska   laski   lol   muzyka   parodia   piersi   sex   smieszne", "najszybsza wyszukiwarka produktów w internecie" oraz enigmatyczne box zatytułowany "yebak". jest również regulamin, który zabrania publikowania treści "naruszających powszechnie akceptowalne normy społeczno-obyczajowe" oraz używania wulgaryzmów.
 • serwis składa się głównie z filmików z youtube'a obudowanych ofertami rozmaitych sklepów internetowych oraz usług finansowych.
 • w tym miejscu chciałbym pogratulować brand managerom marek versace, canon, bosch, braun, citybank, emax (mbank), logitech, inteligo, multibank czy armani. rozszerzenie sieci handlowej o wychodki (nie ważne, że wirtualne) to z pewnością zabieg, który przyczyni się do wzmocnienia wizerunku marek, którymi się opiekujecie.
wtorek, 04 listopada 2008, reuptake

Polecane wpisy

 • akt 3: rozstajne drogi

  fundacja ethereum, a przynajmniej większość jej członków, wspierała rozwiązanie, w myśl którego środki zrabowane z DAO miałby zostać zwrócone pokrzywdzonym. jed

 • akt 2: bug czy feature?

  od początku tego roku zainteresowanie ethereum rośnie lawinowo, rośnie też, nieco spekulacyjnie, wartość waluty ETH . zaczynają się tym projektem interesować ba

 • akt 1: introdukcja

  ethereum jest jak bank przyszłości w stosunku do banku tradycyjnego. w tradycyjnym banku miałeś konto i miałeś na nim środki. w nowoczesnych bankach jest coraz

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2008/11/04 22:57:38
dwa ostatnie wpisy to zjebioza. Dzięki
-
Gość: ahajduk, *.static.qsc.de
2008/11/04 23:19:02
Parafrazując: brand managerowie/marki nie szanują siebie i swoich klientów :)
Tak jak portale. Tak jak politycy. Tak jak kierowcy. Tak jak działacze. Tak jak pracownicy poczty. Tak jak..

Zaczynam powoli wierzyć w swoje własne teorie. Czas spać.
-
julievna
2008/11/06 14:33:42
Brzmi jak kiepski żart albo spoof. Dzięki za wyłapanie tego absurdu.
-
Gość: nictowujek, 217.153.123.*
2008/11/07 19:01:28
a to zyeba. rece opadaja. akurat tego zdecydowanie powinni zabronic. tez to widzialem i spodziewalem sie jakiegos szitu ale to co widze to jakis zart.
-
Gość: Bartek Juszczyk, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/11/10 16:33:53
Hasła reklamowego nie widziałem, acz znalazłem i owszem również w Krakowie ów billboard - zastanawiajace czy o to chodziło by ludzie radośnie sparyem dopisywali ciągi dalsze adresu?