pisz się na to
zgrzyt

OpenID.pl


LinkedIn
Blog > Komentarze do wpisu

wszystkiego najlepszego, wiele, wiele razy

 • w święta mikołaj przynosi prezenty wszystkim. w tym roku szczególny podarunek od amerykańskiego krasnala mówiącego hohoho otrzymały działy promocji i marketingu. w tym wyjątkowym przedswiątecznym tygodniu mogły rozesłać spam zupełnie bezkarnie!
 • ile takich maili dostaliście? 20? 50? nawet mi się nie chce liczyć. najzabawniejsze i najbardziej prawilne spamożyczenia dostałem z gazeta.pl. 

 • inni z kolei "w pierwszych słowach listu" zapewniali, że to nie spam. niepotrzebnie. nawet mi do głowy nie przyszło! :)
 • chciałbym więc wam życzyć spokojnych świąt. dużo smakołyków. żadnej mielonki. podzielcie się opłatkiem i złóżcie sobie życzenia. zgodnie z pkt. 15 regulaminu, oczywiście.
wtorek, 23 grudnia 2008, reuptake

Polecane wpisy

 • akt 3: rozstajne drogi

  fundacja ethereum, a przynajmniej większość jej członków, wspierała rozwiązanie, w myśl którego środki zrabowane z DAO miałby zostać zwrócone pokrzywdzonym. jed

 • akt 2: bug czy feature?

  od początku tego roku zainteresowanie ethereum rośnie lawinowo, rośnie też, nieco spekulacyjnie, wartość waluty ETH . zaczynają się tym projektem interesować ba

 • akt 1: introdukcja

  ethereum jest jak bank przyszłości w stosunku do banku tradycyjnego. w tradycyjnym banku miałeś konto i miałeś na nim środki. w nowoczesnych bankach jest coraz

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
godlark
2008/12/23 12:20:43
Taka jedna mała uwaga, św. Mikołaj to nie wymysł Coca Coli, tutaj link:
forum.ateista.pl/showpost.php?p=191568&postcount=8
-
reuptake
2008/12/23 12:24:11
pepsi?
-
Gość: asq, *.omnigence.com
2008/12/23 13:43:08
...a ja od pana Cándido Serrano Mayorga vel Wendy Gao z Export Trade Co Ltd otrzymałem takie oto życzenia: "Mam nadzieję, że wszystko dobrze się dzieje z wami! Dziękujemy za wsparcie dla nas. Wydaje się, że czas Bożego Narodzenia jest tutaj po raz kolejny, i znów nadszedł czas, aby w Nowym Roku. Pragnę w merriest Bożego Narodzenia dla Ciebie i Twoich bliskich,"

nic tylko pozostaje mi się dołączyć i życzyć przede wszystkim dużo humoru. na święta. nowy rok. i nie tylko :)
-
asen
2008/12/25 16:33:43
Ja dostałem życzenia od korporacyjnego molocha, które poza standardowymi uprzejmościami zawierały takie coś:

"Treść niniejszej wiadomości jest poufna i przeznaczona wyłącznie dla jej adresatów. W razie pomyłkowego przesłania Państwu tej wiadomości, prosimy o poinformowanie o tym nadawcy przez wysłanie odpowiedzi zwrotnej. Rozpowszechnianie, kopiowanie, rozprowadzanie lub inne działanie o podobnym charakterze bez zgody nadawcy jest zabronione i może być karalne".
-
Gość: jah, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/12/26 18:39:56
mnie w ramach świąt niejakie - daily tv coś tam coś tam - z biurem na Dominikanie, podarowało link aktywacyjny do strony z 100000 programami tv i delikatną sugestię, dowload
No i w spamach cheap watches as gift of kors ;)
-
Gość: Tomasz Kołodziej, *.chello.pl
2008/12/29 18:02:08
To ze spamem to o mnie z UPG :)